BM interier

Jsme online

PŘÍBĚH

Naše společnost patří k tradičním českým výrobcům nábytku. Zabýváme  se na výrobu interiérového nábytku se zaměřením na kuchyňské linky a vestavné skříně. Klademe velký důraz na kvalitu, funkčnost a design.

Kromě kuchyně dodáme nábytek také do vašeho obývacího pokoje, pracovny, předsíně, koupelny, dětského pokoje či ložnice. Bohaté zkušenosti máme také s vybavením komerčních prostor, jako jsou kanceláře, zasedací místnosti či obchodní prostory.

Podívejte se na naše AKTUÁLNÍ REALIZACE a nechte se inspirovat.

1. SEZNÁMENÍ A PŘEDÁNÍ PODKLADŮ

Důležitým prvním krokem pro nastartování úspěšné spolupráce je úvodní ujasnění vašich představ a námi nabízených služeb. V rámci úvodní konzultace vám ukážeme různé materiály, kování a technologie ve vzornících, popř. přímo na vystaveném nábytku. Pro přípravu relevantního návrhu potřebujeme znát, kromě vašich představ, také rozměry prostor a rozložení inženýrských sítí, jsou-li již v této fázi hotovy.

Předání základních informací může proběhnout na osobní schůzce, ale také prostřednictvím e-mailové komunikace, která v dnešní hektické době může pomoci ušetřit cenný čas.

 

 

2. PLÁNOVÁNÍ A VÝBĚR MATERIÁLŮ

Během přípravy návrhu vycházíme z informací předaných při první schůzce. Samotné projektování se skládá z projektu rozložení skříněk v prostoru, 3D vizualizace a kalkulace. Prezentace návrhu kuchyně stejně jako případné další konzultace, probíhá výhradně formou osobní schůzky.

Každá kuchyně je pro nás unikátní, a proto s vámi návrh projdeme do nejmenších detailů, tak aby výsledek co nejlépe naplnil vaše vložená očekávání.

Úspěšným zakončení je podpis smlouvy o dílo – následně je k dispozici veškerá dokumentace včetně vizualizací a návrhu rozložení sítí, je-li třeba.

3. VÝROBA

Po podpisu smlouvy o dílo je nezbytné přeměření prostor naším technikem. Následně konfrontujeme naměřené hodnoty s původními vstupy a zpracujeme výrobní dokumentaci. Na jejím základě objednáme potřebný materiál a vybrané vybavení. Za použití nejmodernějších technologií formátování a hranování vyrobíme jednotlivé nábytkové dílce a z nich ručně sestavíme výsledný produkt. Naším cílem je dodat originální a pečlivě vyrobený nábytek, proto ještě v dílně projdou veškeré komponenty důkladnou kontrolou kvality. 

4. MONTÁŽ

K montáži vyráží již hotový produkt. Váš nábytek dopravíme na sjednané a předem zkontrolované místo, kde ho nainstalují naši zkušení a kvalifikovaní truhláři. Součástí každé montáže je usazení, ale také zapojení veškerého dodaného příslušenství a elektrospotřebičů. Po montáži prověříme funkčnost, samozřejmostí je závěrečný úklid.

Přebíráte tak od nás kompletní dílo připravené k použití, což vzájemně stvrzujeme podpisem předávacího protokolu. V něm jsou uvedeny všechny případné nedostatky, termín jejich odstranění a jeho podpisem začíná běžet záruka na předané dílo.

UNIKÁTNÍ DESIGN

Na přípravě našich projektů se podílí zkušení designéři a architekti

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Při výrobě nábytku používáme nejmodernější technologie a komponenty

RUČNÍ VÝROBA

Veškerý nábytek sami ručně vyrábíme a montujeme

ODBORNÁ MONTÁŽ

V rámci každého projektu zajišťujeme také odbornou montáž a zapojení všech dodaných elektrospotřebičů

SERVIS

Našim zákazníkům poskytujeme profesionální servis, a to nejen v záruční době.

VÍCE NEŽ 10 LET V OBORU

Navrhování a výrobě nábytku se věnujeme už více než deset let

Domluvte si schůzku

Zanechte nám své telefonní číslo a náš projektant vás kontaktuje následující pracovní den a domluví s vámi termín schůzky.