BM interier

Jsme offline

VESTAVNÉ SKŘÍNĚ

Významnou část naší produkce tvoří vestavné šatní skříně. Toužíte-li tedy ve svém domově po velkém úložném prostoru, který perfektně zapadne do celkového interiéru, jste na správné adrese! Rádi navrhneme a následně vyrobíme krásnou a zároveň funkční skříň přizpůsobenou vašim přáním a potřebám.

Inspirace můžete najít v galerii našich realizací.

 

Vnitřní prostor skříně umíme přizpůsobit účelu, kterému by skříň měla sloužit. Připravíme pro vás ideální šatní skříň, úložný prostor pro sezónní vybavení jako jsou vaše lyže či cestovní kufry, stejně jako archivační skříň uzpůsobenou pro uložení šanonů a dalších dokumentů. Po odsouhlasení konstrukce a designu skříně vyrobíme, dovezeme a nainstalujeme na místo určení.

POSUVNÉ NEBO OTOČNÉ DVEŘE?

Jedním ze zásadních rozhodnutí, které je třeba při výběru nové skříně učinit, je volba otevírání. Nabízí se dvě základní varianty. Posuvné nebo otočné (pantové dveře). Každé z těchto provedení má svoje výhody i nevýhody, které je třeba důkladně zvážit. Rádi se s vámi podělíme i nabyté zkušenosti a s výběrem pomůžeme.

MATERIÁLY A DEKORY

Také při konstrukci vestavných skříní máme na výběr z celé řady materiálů a dekorů. Korpusy jsou standardně vyráběny z 18mm laminovaných dřevotřískových desek. Tento materiál může být použit také na dveře skříně. Zde se nám ale otevírá širší škála možností. Novou vestavnou skříň můžete zpestřit použitím zrcadla, lakovaných skel či grafoskel, popř. méně obvyklými materiály, jako jsou ratan, bambus nebo syntetická kůže.

Domluvte si schůzku

Zanechte nám své telefonní číslo a náš projektant vás kontaktuje následující pracovní den a domluví s vámi termín schůzky.