BM interier

Jsme online

REALIZACE

V naší nabídce nenajdete žádné standardizované řady. Jediné, co vás můžeme nabídnout je inspirace z našich realizovaných projektů. Každá naše kuchyň je originální a opravdu šitá našemu zákazníkovi na míru!

 

Prohlédněte si naše realizace a nechte se inspirovat. V případě, že náhodou nenajdete nic, co by se blížilo vašim představám, nezoufejte! Společně s vámi určitě najdeme řešení, které uspokojí i ty nejnáročnější z vás.

 

 

NÁBYTEK ŠITÝ NA MÍRU

Nábytek navrhujeme a vyrábíme na míru vašim přáním a potřebám. U nás tak nemusíte vybírat z omezené nabídky typizovaných řad. Stejně jako vzhled, je pro nás důležitá také kvalita a funkčnost. Dbáme proto na kvalitu použitých materiálů i jejich zpracování. S navrhováním a výrobou nábytku máme několikaleté zkušenosti. Společně s vámi dokážeme s pomocí věrohodných 3D VIZUALIZACÍ vybrat to nejlepší řešení.

BOHATÝ VÝBĚR MATERIÁLŮ

Při plánování nového nábytku můžeme volit z BOHATÉHO VÝBĚRU DEKORŮ. Korpusy skříněk vyrábíme z kvalitních laminovaných dřevotřískových desek o tloušťce 18 mm lemovaných originálními ABS hranami. Při volbě dvířek můžete vybírat kromě lamina také z široké škály fóliovaných a lakovaných MDF, hliníkových rámů. dýhovaných desek či masívních dřev. Podobně rozsáhlá je také nabídka úchytek a úchytových profilů. Na výrobu pracovní desky do vaší kuchyně můžeme využít klasické HPL lamináty, dřevěnou spárovku, přírodní i umělý kámen, keramiku nebo třeba sklo.

KVALITNÍ KOVÁNÍ

Nedílnou a velmi důležitou součástí kuchyně je i KVALITNÍ KOVÁNÍ, které zaručí stoprocentní funkčnost a pohodlnou obsluhu. Náš nábytek je standardně osazen špičkovým kováním rakouské značky Blum s doživotní zárukou.

DŮMYSLNÉ DOPLŇKY

Pro vaše ještě větší pohodlí můžeme kuchyně vybavit celou řadou důmyslných doplňků a vylepšení. Typickým příkladem jsou výsuvné koše do potravinových a rohových skříní, odpadkové koše či příborníky. Důležitým estetickým i funkčním prvkem je také LED osvětlení.

Domluvte si schůzku

Zanechte nám své telefonní číslo a náš projektant vás kontaktuje následující pracovní den a domluví s vámi termín schůzky.