BM interier

Jsme offline

ÚTULNÝ INTERIÉR VE SVĚTLÝCH TÓNECH

květen 2022

Brno

květen 2022

Popis realizace

Pro sympatický pár jsme navrhovali a vyráběli vestavné skříně do ložnice, pracovny a předsíně. Právě v poslední jmenované místnosti na nás čekala malá výzva - zakomponovat toalety pro kočky, které jsou mazlíčky majitelů bytu. Udělat to tak, aby celek nejen hezky vypadal, ale byl i funkční. Využili jsme prostor pod oknem, nahoře vznikla odkládací plocha a uvnitř místo pro dva boxy, kočky se dovnitř i ven dostanou výklopnými dvířky. Kombinace bílé s dřevodekorem ladí s podlahou a dveřmi. Do ložnice jsme instalovali velkou vestavnou skříň podél nejdelší stěny místnosti, jemně béžová barva a netradiční typ úchytek působí svěže a moderně. Pracovna opět kombinuje bílou a dřevodekor, policová nika, kterou majitelé využívají jako knihovnu, slouží zároveň k upevnění psacího stolu.

Materiály

DTDL Egger U156 ST9 Pískově béžová mat
DTDL Egger W1100 ST9 Alpská bílá mat
DTDL Kronospan K362 PW Dub Harbor espresso
úchytky Tulip Tende

Kategorie

Jak je majitel spokojený?

"“Skříně byly poslední velkou věcí, kterou jsme v bytě chtěli zařídit, aby se dostavil kýžený pocit domova. Během dvou týdnů jsme měli odsouhlasenou podobu všech skříní včetně vybraných dekorů. Jakmile došlo na realizaci, bylo vše hotovo po pár dnech. Po celou dobu jsme oceňovali odbornost, rychlost jednání, komunikaci a ve finále i samotný výsledek. Ani po dvou měsících se na skříně nemůžeme vynadívat! A mimo to, že jsou krásné, jsou funkční, nikde nic nepřekáží, jsou prostorné, pevné a my jsme moc spokojení! Děkujeme.” "

, Brno

Domluvte si schůzku

Zanechte nám své telefonní číslo a náš projektant vás kontaktuje následující pracovní den a domluví s vámi termín schůzky.